Головна » НОВИНИ
1 2 3 ... 42 43 »

ДО УВАГИ ДИРЕКТОРІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ!

1-3 жовтня 2021 року відбудуться  майстер-класи членів журі  

ІІІ Міжнародного конкурсу юних скрипалів, альтистів та віолончелістів «Львівський віртуоз»

у Малому залі

Львівський державний музичний ліцей

ім. С. Крушельницької (вул. Зелена, 10)

час і дати у регламенті.

Учасники майстеркласів отримають сертифікати.

Для участі у майстер класах запрошуються учні мистецьких шкіл.

Реєстрація за тел. 096-469-60-60 або limarev.maksim@gmail.com

Виконавчий директор конкурсу Лимарєв Максим Анатолійович

РЕГЛАМЕНТ

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 108 |

^НА ПОЧАТОК

У зв'язку зі змінами до Положення про атестацію (наказ № 354 21.05.2021) - читайте та порівнюйте ( жовтим - те що вже нечинне, червоним - зміни).

 

1-14 сторінка

15-28 сторінка

29-42 сторінка

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 2717 |

^НА ПОЧАТОК

 

Внесені зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури

У Міністерстві юстиції України здійснено державну реєстрацію наказу Міністерства культури та інформаційної політики України від 21 травня 2021 року № 354 «Про внесення змін до наказу Міністерства культури України від 12 липня 2018 року № 628».

Зміни будуть введені в дію після офіційного опублікування зазначеного наказу, яке має відбутися ближчим часом.

У зв'язку з цим, а також з метою надання методичної допомоги педагогічним працівникам сфери культури у підготовці до атестації у 2021 році, МКІП спільно з Держмистецтв проведе в період з 9 по 20 серпня цього року серію онлайн заходів, на яких будуть презентовані новели зазначеного Положення.

Графік проведення заходів буде формуватися за порядком надходження заявок та формування груп.

Учасниками можуть стати педагогічні працівники мистецьких ліцеїв, фахових мистецьких коледжів, мистецьких шкіл, які атестуються за цим Положенням, а також представники органів управління, в яких створюються атестаційні комісії.

Заявка може бути подана як індивідуально, так і від закладу освіти.

Просимо зауважити, що у разі наявності у педагогічного працівника бажання взяти участь у таких заходах, але відсутності можливості зробити це до 20 серпня цього року, буде можливо провести додаткові заходи з роз’ясненнями щодо змін до Положення про атестацію в інший час, про що спільноту буде поінформовано додатково.

Для участі в основній серії заходів з надання роз’яснень щодо змін в атестації необхідно до 15 серпня заповнити заявку за формою, розміщеною тут.

Міністерство культури та інформаційної політики України 

www.mkip.gov.ua

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 300 |

^НА ПОЧАТОК

ZOOM конференція
обласного методичного об’єднання викладачів
хорових дисциплін мистецьких шкіл Львівщини

22 червня 2021 року о 11.00 год. у форматі ZOOM конференцій відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів хорових дисциплін мистецьких шкіл Львівщини.
Запрошення на ZOOM конференцію (ідентифікатор конференції та код доступу) буде розміщене в VIBER-чат групі методичного об’єднання.

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 456 |

^НА ПОЧАТОК

УВАГА ДОДАНО НОВІ ЛЕКЦІЇ!!!

Орієнтовний план проведення курсів підвищення кваліфікації для

викладачів мистецьких навчальних закладів Львівщини

(можливі зміни)

Після проходження курсів викладачі отримують Свідоцтво

про підвищення кваліфікації 60 годин / 2 кредити ЄКТС

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ


РЕЄСТРАЦІЯ
Для викладачів Львівщини, слухачів курсів підвищення кваліфікації.


18 червня 2021 року.
11.00 год.

Лекція «Інноваційні напрями вивчення української музики».
Доктор мистецтвознавства, професор Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, член-кореспондент НАМ України – Любов Кияновська.

Реєстрація завершена

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 8257 |

^НА ПОЧАТОК

17-18 липня 2021 року у історико-культурному комплексі «Замок Радомисль» відбудеться фестиваль «Музика Шопена просто неба» за підтримки компанії «In-Jazz» - офіційного представника Yamaha в Україні, за участі піаністів - лауреатів міжнародних конкурсів та артистів національної філармонії України.

Заявку на участь у VII Міжнародному фестивалі «Музика Ф. Шопена просто неба» потрібно подати до 25.06.2021.

www.radozamok.com

ПОЛОЖЕННЯ+ЗАЯВКА

 

 

 

 

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 208 |

^НА ПОЧАТОК


Лауреати обласного конкурсу
виконавців на духових та ударних інструментах
серед учнів старших класів мистецьких шкіл

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 483 |

^НА ПОЧАТОК

Лауреати Відкритого фестивалю-конкурсу естрадного вокалу
«ВІД БОГА НАША ПІСНЯ» імені Ігоря Білозіра


У номінації: малі вокальні форми (дуети, тріо, квартети);
ДИПЛОМОМ  ГРАН  ПРІ

Тріо "Казкові" Жовківської дитячої школи мистецтв.
Керівник  Масляк Оксана Володимирівна


Солісти-виконавці 
Середня вікова категорія

ДИПЛОМОМ  І СТУПЕНЯ

ПЕЛЕХ ВІКТОРІЯ  учениця Жовківської дитячої школи мистецтв. 
Викладач Масляк Оксана Володимирівна

РОМАНЮК АННА-МАРІЯ учениця Львівської ДМШ №9. 
Викладач Воробей Наталія Валентинівна

ГАЛАС АРТУР учень Рава –Руської ДМШ
Викладач Венедіктова Вікторія Юріївна

ГОРЯЧА ВІКТОРІЯ учениця Рава –Руської ДМШ. 
Викладач Заремська Оксана Михайлівна


ДИПЛОМОМ  ІІ СТУПЕНЯ

ДЖУМАН Олена-Марія учениця Львівської ДШМ №5
Викладач Леськів Ірина Ігорівна

БОЖАК ВЕРОНІКА учениця Сокальської школи мистецтв ім. В. Матюка.

Викладач Гнатюк Тетяна Володимирівна

МАТВІЙКІВ САБІНА учениця Львівської ДМШ №2 
Викладач Багрій Наталя Володимирівна

ПАСКА МАРТА учениця  Жовківської дитячої школи мистецтв
Викладач Масляк Оксана Володимирівна


ДИПЛОМОМ ІІІ СТУПЕНЯ 

ШТАНГЄЄВ ІГОР учень Червоноградської ДШМ
Викладач Зіньків Наталя Миколаївна

ВЕРХОЛЮК КАРОЛІНА учениця Львівської ДМШ №2
Викладач Багрій Наталя Володимирівна

БРИЖАК АЛІНА учениця Моршинської ШМ
Викладач Фединець Світлана Вікторівна

БОЙКО  МАРІЯ учениця Судововишнянської ШМ
Викладач Квик Ірина Андріївна


Солісти-виконавці 
Старша вікова категорія

ДИПЛОМОМ  ІІ СТУПЕНЯ 

Беновський Ігор учень Жовківської дитячої школи мистецтв
Викладач Масляк Оксана Володимирівна


ДИПЛОМОМ ІІІ СТУПЕНЯ 

Іваник Олександр учень Львівська ДДМШ №10 
Викладач Андрухів Любов Романівна

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 389 |

^НА ПОЧАТОК

КОЛЕКТИВИ НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМАМИ ЛАУРЕАТІВ
ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ
АНСАМБЛІВ БАНДУРИСТІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ЛЬВІВЩИНИ
«СПІВАЙ, МОЯ БАНДУРО»

ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА ГРАН-ПРІ


1.Капела бандуристів "Ходорівчанка"
Ходорівської дитяча школа мистецтв ім. Б.-Ю. Янівського"
викладач Вавричин Олеся Степанівна

ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ


1. Ансамбль бандуристів 
Золочівської музичної школи
викладач Поцелуйко Ірина Михайлівна

2. Ансамбль бандуристів
Львівської музичної школи № 6 ім.Б-Ю. Янівського
викладач Мишловська Наталія Зеновіївна

3. Ансамбль бандуристів «Дивоструни»
Червоноградської дитячої школи мистецтв
викладач Андрейчук Оксана Олегівна

4. Ансамбль бандуристів
Сокальської дитячої школи мистецтв ім. В.Матюка
викладач Бабчук Христина Любомирівна

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 944 |

^НА ПОЧАТОК

Переможці

ІV Відкритого фестивалю-конкурсу дитячих хореографічних колективів «Танцюймо разом».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

ІV Відкритого фестивалю-конкурсу дитячих хореографічних колективів

«Танцюймо разом» на вшанування творчої спадщини хореолога,

заслуженного працівника культури України, Олега Голдрича


(дистанційна форма участі)
Номінація: А. Народний танець
Середня категорія (9-12 років)

І місце – Підготовча група Народного ансамблю танцю «МОЛОДІСТЬ». Червоноградський Народний дім. 
ІІ місце - Зразковий ансамбль народного танцю «ПЕРВОЦВІТ».Червоноградський Народнийдім.
ІІІ місце -Хореографічний ансамбль «ВИХИЛЯС».с.Павлів, Радехівський район, Львівська область
ІІІ місце - Ансамбль народного танцю «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»Сокальської дитячої школи мистецтв імені ВіктораМатюка

Старшакатегорія (13-15 років)


І місце - Народний ансамбль танцю «МОЛОДІСТЬ».Червоноградський Народний дім.
ІІ місце –Зразковий художній колектив "Хореографічний ансамбль народно-сценічного та сучасного танцю «СИЛУЕТ»Комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної роботи № 2» Дніпровськоїміської ради, м.Дніпро.
ІІІ місце -Ансамбль танцю «ЗЕРНЯТКО» Бродівсько їшколи естетичного виховання.

Номінація: Б. Народний стилізований танець
Середня категорія (9-12 років)


І місце –Зразковий хореографічний колектив народного танцю «ВЕСЕЛКА».Сокальський народний дім
Старша категорія (13-15 років)
ІІІ місце -Ансамбль танцю «THE BEST». Новояричівська Школа Мистецтв  Львівська обл, Новояричівське ОТГ

Номінація: В. Сучасна хореографія

Старшакатегорія (13-15 років)


І місце –Ансамбль танцю «КВІТИ У РОСІ». Радехівської дитячої музичної школи ім. І. Білозіра. Львівська обл. м. Радехів
ІІІ місце -Ансамбль танцю «THE BEST». Новояричівська Школа Мистецтв  
Львівська обл, Новояричівське ОТГ.

... Читати далі »

Переглядів: 112 |

^НА ПОЧАТОК
Форма входу
Категорії розділу
НОВИНИ [266]
КОНКУРСИ 2021
КОНКУРСИ 2021
Акрополіс
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
facebook.com
ЛОДА
МКУ
УКФ
Методичний центр
Рада директорів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0