Головна » НОВИНИ
« 1 2 3 4 ... 41 42 »

Засідання обласного методичного об’єднання
викладачів вокалу мистецьких шкіл області 

      26 березня 2021 року у форматі он-лайн конференції відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів вокалу мистецьких шкіл області на якому презентувалася навчальна програма з напряму «Академічний сольний спів» викладача-методиста Львівської ДМШ № 2 Надії Ватаманюк.
       Про особливості роботи над голосом з дітьми різного віку ділилася думками голова обласного методичного об’єднання викладачів вокалу, викладач-методист Львівської ДМШ №1 ім. А.Кос-Анатольського Наталя Козяр. Доповідач озвучила ряд питань, які стосуються психофізичних та вікових особливостей учнів, про вплив сенситивних змін у роботі з голосовим апаратом та особливості підбору програмного репертуару з урахуванням індивідуального підходу до кожного з учнів.
       Авторську збірку «Тобою пісне дихаю, живу…» представила викладач Городоцької ДМШ Ліліана Бабкевич. 
    Учасники методичного об’єднання провели обговорення доцільності виокремлення викладачів, які працюють у жанрі естрадного вокалу в окремий напрямок з необхідністю написання орієнтованих програмних вимог та обрали відповідальних осіб за написання даної програми. Ними стали викладач-методист Львівської ДМШ № 2 Наталія Багрій та старший викладач Львівської ДШМ № 5 Ірина Леськів. 
    У роботі засідання брали участь голова відділу вокального співу Львівського фахового музичного коледжу ім. С.Людкевича Віра Колтун та Марта Лозинська - заслужений працівник культури України, викладач-методист класу вокалу Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича відділу "Музичне мистецтво естради", старший викладач класу вокалу Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка кафедри джазу та популярної музики.
    Доповідач озвучила ряд питань, які стосуються психофізичних та вікових особливостей учнів, у зв'язку з тим вплив сензативних змін у роботі з голосовим апаратом та особливості підбору програмного репертуару з урахуванням індивідуального підходу до кожного з учнів.

-    Презентовано збірки викладача Городоцької музичної школи Ліліани Бабкевич «Тобою, пісне, дихаю, живу…»

-    Проведено обговорення доцільності виокремлення викладачів, які працюють у жанрі естрадного вокалу в окремий напрямок з необхідністю написання орієнтованих програмних вимог. Відповідальні за написання: викладач - методист ДМШ 2 (м. Львова) Наталія Багрій та старший викладач ДШМ 5 (м. Львова) Ірина Леськів. Куратор - Марта Лозинська - Заслужений працівник культури України, викладач класу вокалу Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича відділу "Музичне мистецтво естради" , старший викладач класу вокалу Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка кафедри джазу та популярної музики.

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 69 |

^НА ПОЧАТОК

«ЖАЙВІР СКЛИКАЄ ДРУЗІВ»

Положення                                   Заявка

                         

    XV Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва «Жайвір скликає друзів» - відбудеться!
    Цього року складні та непередбачувані карантинні умови змушують швидко і впевнено вносити зміни в заплановані заходи, мобільно пристосовуватися до того, що диктує нам час.
    З приємністю та гордістю оголошуємо, що дистанційно, в он-лайн форматі 15-16 травня 2021 року відбудеться Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва «Жайвір скликає друзів», організований народним художнім колективом України камерним хором «Жайвір» та його незмінною керівницею Наталією Козяр у співпраці з громадським об'єднання «Разом» та центром творчості дітей та юнацтва Галичини м.Львова при інформаційній підтримці департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.
    Метою даного мистецького заходу є популяризація жанру хорової музики, всебічне сприяння розвитку хорового мистецтва в Україні, залучення дітей та молоді до вивчення, розуміння хорової спадщини українських та зарубіжних композиторів, хорових диригентів, громадських діячів хорової культури, сприяння налагодженню контактів між хоровими колективами. 
    В умовах дистанційного проведення, саме у ДЕНЬ ЄВРОПИ, фестиваль   об'єднає у спільному хоровому звучанні мистецькі колективи, які спільно виконають потужний величний твір «Оду до Радості» - гімн Європейського Союзу, продемонструють цим непересічним актом всю силу хорового мистецтва та озвучать, те що Україна, без перебільшення, Європейська держава з глибинними культурними цінностями, які є частиною світового мистецького надбання.
    Пригадаємо, що в рамках хорового фестивалю «Жайвір скликає друзів» в листопаді 2020 року методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва і культури при департаменті були проведенні майстер-класи провідних майстрів (У.Горбачевської, Н.Степаняк, Д.Матюхіна) у різних жанрах вокального мистецтва.

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 637 |

^НА ПОЧАТОК

Вебінар - Мистецький проект «Ковчег Україна: музика» частина I.

Вебінар - Мистецький проект «Ковчег Україна: музика» частина II.

Переглядів: 447 |

^НА ПОЧАТОК

ZOOM конференція

обласного методичного об’єднання викладачів

вокальних відділів мистецьких шкіл Львівської області

 

Шановні колеги 26 березня 2021 року у форматі zoom конференцій відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів вокальних відділів мистецьких шкіл Львівської області.

І частина (45 хв.)

26 березня 2021 11:00 - "Особливості формування програмних вимог та навчально-педагогічного репертуару в період реформування мистецьких шкіл".

Презентація орієнтовних програмних вимог наскрізної освітньої програми початкової мистецької освіти з напряму «Академічний сольний спів» викладача-методиста Львівської ДМШ №2 Надії Ватаманюк.

ІІ частина (45 хв.)

26 березня 2021 11:45 - Особливості роботи над голосом з дітьми різного віку, доповідач - голова обласного методичного об’єднання викладачів вокалу, викладач-методист Львівської ДДМШ №1 ім. А.Кос-Анатольського Наталія Козяр. Презентація збірки викладача Городоцької музичної школи Ліліани Бабкевич «Тобою пісне дихаю, живу…».

ІІІ частина (45 хв.)

26 березня 2021 12:30 - Формування обласного об’єднання викладачів мистецьких шкіл за напрямком «естрадний вокал».

Зареєстрованим учасникам буде надіслано запрошення на zoom конференцію (ідентифікатор конференції та код доступу).

 

 

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 484 |

^НА ПОЧАТОК

Обласний конкурс 

виконавців на духових та ударних інструментах

серед учнів старших класів мистецьких шкіл Львівщини

Положення

 

Переглядів: 457 |

^НА ПОЧАТОК

Обласний фестиваль-конкурс
ансамблів бандуристів мистецьких шкіл Львівщини
«Співай, моя бандуро»

 

У зв'язку з ситуацією, спричиненою поширенням COVID-19 та неможливістю проведення конкурсу у звичному режимі, Обласний фестиваль-конкурс ансамблів бандуристів мистецьких шкіл Львівщини «Співай, моя бандуро» буде проведено у дистанційному форматі.


Учасникам, що вже надіслали заявки для участі у фестивалі-конкурсі необхідно надіслати відео запис виконання заявленої конкурсної програми, розміщеного на YouTube, до 25 квітня 2021 року на електронну адресу методичного кабінету:
e-mail: lvivuk.metodkab@gmail.com

Відеозапис повинен бути здійснений на статичну (нерухому) відеокамеру або смартфон, повинен бути хорошої якості (бажано не нижче 1080р) без монтажу та зупинок.
Кожен твір записується окремим відеороликом.

 

Увага! Організаційний комітет залишає за собою право не включати до конкурсних прослуховувань відеозаписи, які не відповідають вищезазначеним критеріям.

 

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 336 |

^НА ПОЧАТОК

           Нещодавно на Львівщині пройшов 3-тій етап XХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» який проводить Методичний кабінет навчальних закладів мистецтва і культури,  учасниками якого стали учні мистецьких шкіл області. Обласне журі конкурсу очолив народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Л. Медвідь.

             Для участі в  четвертому етапі конкурсу, який проходить у м. Києві і де є представники з усіх регіонів України, журі обрало дев’ять творчих робіт в номінації «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». І ось маємо приємні новини! Шевчун Злата учениця Львівської дитячої художньої школи ім. О. Новаківського (викладач О.І. Ярова-Ситенко) та Кравчук Олександра учениця Львівської державної дитячої музичної школи № 1 ім. А. Кос-Анатольського (викладач Т.Г.Могилат) стали лауреатами цього мистецького свята, яке вшановує ім’я нашого Великого Кобзаря.

Вітаємо переможців!

Шевчун Злата - "Козацька чайка"

Кравчук Олександра - "Шевченко та його герої"

Переглядів: 28 |

^НА ПОЧАТОК

                Цього року започатковано Всеукраїнський Фестиваль-конкурс народної пісні «Роде наш красний…»

         Співорганізаторами проведення Фестивалю-конкурсу є: методичний кабінет навчальних закладів мистецтва і культури при департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації. Фестиваль-конкурс має на меті залучення дітей, молоді, керівників творчих колективів, а також професійних музикантів до глибокого вивчення народної пісні, стилів, традиційного українського світогляду, вокальної культури, збереження мови, української пісенної культури, звичаїв, обрядів, традицій, залучення молоді до вивчення народної творчості, підтримка талановитих виконавців, збагачення репертуару в художніх колективах, знайомство з джерелами української пісні різних регіонів України.

         Цього тижня відбувся перший відбірковий тур Феститвалю-конкурсу і журі у складі лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Богдани Фроляк, оперних та камерних співачок, лауреатів численних міжнародних вокальних конкурсів Софії Соловій та Наталії Степаняк, актриси, співачки та режисера Уляни Горбачевської, співачки, викладача Львівського фахового музичного коледжу ім. С. Людкевича Марти Лозинської, обрали учасників другого фінального туру. Триває опрацювання результатів і вже найблищим часом стануть відомі імена переможців.

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 27 |

^НА ПОЧАТОК

ПЕРЕМОЖЦІ
Третього етапу
Всеукранського конкурсу учнівської творчості
"Об'єднаймося ж, брати мої"

ДИПЛОМИ

 

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 371 |

^НА ПОЧАТОК
Форма входу
Категорії розділу
НОВИНИ [257]
Подати заявку
Подати заявку
Акрополіс
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
facebook.com
ЛОДА
МКУ
УКФ
Методичний центр
Рада директорів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0