Головна » НОВИНИ
« 1 2 ... 39 40 41 42 »

Завантажити Наказ + Додаток до наказу №140 (7 сторінок): /nakazu/nakaz_tablicja_zakhodiv_i_semin-0.1.doc

Переглядів: 529 |

^НА ПОЧАТОК

Шановні педагоги, дорогі учні !

Щиро вітаємо Вас з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!н

Переглядів: 391 |

^НА ПОЧАТОК

УВАГА!!!

Обов’язково до перегляду!!!

Завантажити Додаток 1 до наказу №588 (26 сторінок): /nakazu/tnp_original-ostannij_variant.docx

Переглядів: 2147 |

^НА ПОЧАТОК

УВАГА!!!

Обов’язково до перегляду!!!

 

Завантажити Додаток до наказу №587 (7 сторінок): /nakazu/11.08.2015_dodatok_do_nakazu_587.docx

 

Переглядів: 1457 |

^НА ПОЧАТОК

Вітаємо!!!

Переможця у номінації "Народний голос"

конкурсу фольклорних ансамблів

"Прикарпатські візерунки"

Переглядів: 463 |

^НА ПОЧАТОК

Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічний колективів «Танцюймо разом» на вшанування творчої спадщини хореолога, заслуженого працівника культури України

 Олега Голдрича

16 травня 2015 року

Поч.10.00год.

Центр дитячої творчості дітей та юнацтва Галичини (м. Львів, вул. Вахнянина 29)

 

  1. Ансамбль народного танцю «Стрияночка»

Стрийської дитячої школи мистецтв

Український народний танець «Козачок» 3.30хв                                       10.15

  1. Зразковий ансамбль народного та сучасного танцю

«Грація» Стрийської дитячої школи мистецтв

Кубанський танець «Гусениця» 3.10хв                                                       10.20

  1. Ансамбль народного танцю «Стрияночка»

Стрийської дитячої школи мистецтв

Гуцульський чоловічий танець «Аркан» 4.30хв

  1. Ансамбль народного танцю «Едельвейс»                                    10.25

 Стрийської дитячої школи мистецтв

Український народний танець «Пісня вітру і калини» 2.53хв

  1. Ансамбль народного танцю «Стрияночка»                                 10.30

Стрийської дитячої школи мистецтв

Сюїта народних танців «Болгарська сюїта» 6хв

  1. Ансамбль народного танцю «Едельвейс»                                    10.35

 Стрийської дитячої школи мистецтв

Стилізований танець «Мальви» 2.54хв

  1.  Зразковий ансамбль народного та сучасного танцю               10.40

«Грація» Стрийської дитячої школи мистецтв

Український народний танець «Козачок» 2.30хв

  1.  Ансамбль народного танцю «Стрияночка»                                10.45

Стрийської дитячої школи мистецтв

Буковинський народний танець «Парубоцький Буковинський»

  1. Зразковий ансамбль народного та сучасного танцю                10.50

«Грація» Стрийської дитячої школи мистецтв

Жартівливий український танець «Вареники» 2.40хв

 

  1. Ансамбль танцю «Ритм»                                                                  10.55

Центру творчості дітей та юнацтва м.Стрия

«Акорди юності» 2.5хв

  1. Хореографічний колектив «Струмочок»                                      11.00

Сколівської школи мистецтв

«Поліська полька» 2.53хв

  1. Зразковий ансамбль народного та сучасного танцю                11.05

«Грація» Стрийської дитячої школи мистецтв

«Карпатський водограй» 3.15хв

  1. Ансамбль танцю «Софія»                                                                 11.10

Центру творчості дітей та юнацтва м.Стрия

«Весняний Вальс» 3хв

  1. Ансамбль танцю «Ритм»                                                                  11.15

Центру творчості дітей та юнацтва м.Стрия

«Контент» 3хв

  1. Хореографічний колектив «Струмочок»                                      11.20

Сколівської школи мистецтв

«Калинонька» 3.55хв

  1. Колектив сучасного танцю «Браво»                                              11.25

Стрийської ДШМ 

«Вони і надія» 3.40хв

  1. Ансамбль танцю «Софія»                                                                11.30

Центру творчості дітей та юнацтва м.Стрия

«Латиноамериканські ритми» 2.5хв

  1. Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Золоті діти» 11.35

Дитячої школи мистецтв м.Трускавця

«Залицяльники» 3.10хв

  1. Хореографічний ансамбль Джерельце»                                       11.40

Бродівської школи естетичного виховання 

Танцювальна композиція «На рибалці»

  1. Хореографічний колектив «Горицвіт»                                         11.45

Сколівської школи мистецтв

«Сюжетний танець» 3.31хв

  1. Колектив сучасного танцю «Браво»                                             11.50

 Стрийської ДШМ 

«Молитва серця» 4.20хв

  1. Хореографічний колектив «Дзвіночок»                                        11.55

 Сколівської школи мистецтв

 «Гопачок» 2.30хв

  1. Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Золоті діти» 12.00

Дитячої школи мистецтв м.Трускавця

«На полонині» 4.20хв

  1. Хореографічний ансамбль Джерельце»                                         12.05

Бродівської школи естетичного виховання 

Жартівливий танець  «Гандзя»

  1. Хореографічний колектив «Радісне проміння»                            12.10

Підкамінської школи мистецтв

 «Веселі гуцулята»  3.26хв

  1. Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Золоті діти»    12.15

Дитячої школи мистецтв м. Трускавця

Танець з Лемківщини «Карічка» 4.30хв

  1. Хореографічний колектив «Ходорівські барви»                           12.20

Ходорівської дитячої школи мистецтв

музичний супровід ансамбль троїстих музик «Візерунки»

«Веселі гуцулята» 3.50хв

  1. Хореографічний колектив «Радісне проміння»                             12.25

Підкамінської школи мистецтв

«Дівочі секрети»  3.30хв

  1. Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Золоті діти»     12.30

Дитячої школи мистецтв м. Трускавця

«Покутянка» 4.20хв

  1. Хореографічний колектив «Фантазія»                                             12.35

Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.

«Солохи» 4.30хв

  1. Хореографічний колектив «Намисто»                                              12.40

Сокальської  дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка

Гуцульський танець «Голубка» 4хв

  1. Хореографічний колектив «Джерельце»                                          12.45

Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка

Народно-сценічний танець «Коломийка» 3хв

  1. Ансамбль сучасної хореографії  «Фреш»                                         12.50

Соснівської  дитячої музичної школи

«Добре тому…» 3.24хв

  1. Хореографічний колектив «Сузір'я»                                                12.55

Мостиської дитячої школи мистецтв

дівочий танець «Подоляночка» 2.30хв 

  1. Ансамбль «Віночок»                                                                             13.00

Радехівської  дитячої музичної школи ім.І.Білозіра

«Веселі курчата» 3хв

 

 

 

Обідня перерва

 

  1. Гурт «Перлинки» Бориславської дитячої школи мистецтв          14.05

«Східний» 3.07хв

  1. Хореографічний колектив «Фантазія»                                               14.10

Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.

«Матроський танець» 3.40хв

  1. Хореографічний колектив «Намисто»                                                14.15

Сокальської  дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка

Поліський танець «Ой-ра» 3.10хв

  1. Ансамбль «Віночок»                                                                               14.20

Радехівської  дитячої музичної школи ім.І.Білозіра

«Маленькі залицяльники» 3хв

  1. Хореографічний колектив «Джерельце»                                           14.25

Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.

Сюжетний танець «Вийшли в поле косарі» 4.хв

  1. Ансамбль сучасної хореографії  «Фреш»                                          14.30

Соснівської  дитячої музичної школи

«Весела історія» 3.43хв

  1. Ансамбль народного танцю «Мальви»                                             14.35

Лопатинської дитячої музичної школи

«Тропотянка» 3.20хв.

  1. Хореографічний колектив «Намисто»                                               14.40

Сокальської  дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка

Народно-сценічний танець «Коломийка» 3хв

  1. Ансамбль «Віночок»                                                                              14.45

Радехівської дитячої музичної школи ім.І.Білозіра

«Дібровчанка» 3хв.

  1. Хореографічний колектив «Сузір'я»                                                 14.50

Мостиської дитячої школи мистецтв

народно-сценічний танець «Вітерець» 3.40хв 

  1. Ансамбль «Віночок»                                                                             14.55

Гурт «Перлинки» Бориславської дитячої школи мистецтв

«Вальс» 4.25хв

  1. Радехівської дитячої музичної школи ім.І.Білозіра                        15.00

«Жартівливий» 3хв.

  1. Зразкова хореографічна студія «Арніка»                                          15.05

Народного дому м.Буська

«Галицький барвистий» 3.58хв.

  1. Хореографічний колектив «Зернятко»                                             15.10

Великомостівської ДШМ

«Веселі Мухоморчики» 2хв.

  1. Хореографічний колектив «Волошка»                                              15.15

Новояворівської школи мистецтв

 «Гуцулка» 2.37хв

  1. Радехівської дитячої музичної школи ім.І.Білозіра                         15.20

Гуцульський танець «Веселі карпати» 4хв.

  1. Ансамбль народного танцю «Мальви»                                              15.25

Лопатинської дитячої музичної школи

«Поліська полька» 2.20хв.

  1. Зразкова хореографічна студія «Арніка»                                           15.28

Народного дому м.Буська

«Доля» 3.40хв.

  1. Хореографічний колектив «Зернятко»                                               15.32

Великомостівської ДШМ

«Кольорові парасольки» 2хв

  1. Хореографічний колектив «Волошка»                                               15.35

 Новояворівської школи мистецтв

 «Дитяча полька» 3хв

  1. Хореографічний ансамбль                                                                     15.40

Радехівської дитячої музичної школи ім.І.Білозіра

Український танець «Запальний» 4хв.

  1. Хореографічний  колектив «Волошка»                                              15.45

Новояворівської школи мистецтв

 «Ой, Івасю квіточку» 3.10хв

  1. Хореографічний колектив «Дарунок»                                                 15.50

Миколаївської ДШМ

танець миколаївських гончарів «Копацька полька» 4хв

  1. Хореографічний ансамбль «Веселинка»                                            15.55

Пустомитівської ДШМ

«Гуцулята» 2.40хв

  1. Хореографічний колектив Новороздільської ДШМ                        16.00

український народний танець «Роздільчанка» 3хв

  1. Хореографічний  колектив «Волошка»                                              16.05

Новояворівської школи мистецтв

« І вишите моє життя на ньому» 3.45хв

  1. Хореографічний колектив «Дарунок»                                                 16.10

Миколаївської ДШМ

український танець « Буковинські візерунки» 4хв

  1. Хореографічний ансамбль «Веселинка»                                            16.15

Пустомитівської ДШМ

«Гноми» 3хв

  1. Хореографічний колектив Новороздільської ДШМ                       16.20

український народний танець «Гопак» 3хв

  1. Хореографічний ансамбль «Веселинка»                                           16.25

Пустомитівської ДШМ

«Вітерець»2.20хв

  1. Танцювальний колектив Оброшинської ДМШ                                16.30

«Львівська полька»3хв

  1. Танцювальний колектив «Світ дитинства»                                       16.35

Звенигородської ДМШ

«Козачок»2.35хв

  1. Танцювальний колектив Рудківської ДМШ                                      16.40

сучасний танець «Червона шапочка»3хв

  1. Хореографічний ансамбль «Веселинка»                                             16.45

Пустомитівської ДШМ

«Галичанський козачок» 2.40хв

  1. Танцювальний колектив Оброшинської ДМШ                                16.50

«Янка-полька» 2.38хв

  1. Танцювальний колектив «Світ дитинства»                                       16.55

Звенигородської ДМШ

«Коломийка»2.24хв

  1. Танцювальний колектив Оброшинської ДМШ                                 17.00

«У стилі кантрі»3хв

  1. Танцювальний колектив Рудківської ДМШ                                      17.05

сучасний танець «Школа панянок» 3хв

  1. Танцювальний колектив Оброшинської ДМШ                                 17.10

«Веселі дівчата» 3хв

  1. Танцювальний колектив Оброшинської ДМШ                                 17.15

«Спогади»3хв

  1. Танцювальний колектив «Світ дитинства»                                       17.20

Звенигородської ДМШ

«Веселі гуцулята» 2.12хв

  1. Танцювальний колектив Рудківської ДМШ                                      17.25

хореографічна композиція «Квітка-душа» 3.5хв

  1. Хореографічний колектив Жовківської ДШМ                                  17.30

постановка «Добро і зло» 3.хв

  1. Танцювальний колектив Оброшинської ДМШ                                 17.35

«Спогади про Італію» 3хв

  1. Колектив естрадно-сучасного танцю «Крик»                                     17.40

Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості

«Чорно-біле кіно» 3.40хв

  1.  
  2. Танцювальний колектив «Світ дитинства»                                       17.45

Звенигородської ДМШ

полька «Викрутас» 2.42хв

  1. Танцювальний колектив Рудківської ДМШ                                     17.50

хореографічна композиція «Як у нашому селі» 4.5хв

  1. Колектив бального  танцю «Стиль»                                                    17.55

Жовківського районного центру дитячої та юнацької

«Віденський вальс» 4хв

  1. Ансамбль танцю «Цвіт України»                                                         18.00

Дублянської ДШМ ім..С.Турчака

«Дівочий танок» (середня вікова група)

  1. Хореографічний колектив Жовківської ДШМ                                 18.05

сучасна постановка «Іспрежди віка» 4.хв

  1. Колектив естрадно-сучасного танцю «Крик»                                   18.10

 Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості

 «Прощальний вальс» 10.50хв

  1. Колектив народного  танцю «Перлинка»                                           18.15

Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості

«Гуцулка» 3хв

  1. Ансамбль народного танцю «Веселі Чобітки»                                  18.20

Львівської ЗСШ №44 ім.Т.Г.Шевченка

хореографічна картинка «Парасольки» 2.5хв

  1. Ансамбль танцю «Цвіт України»                                                         18.25

Дублянської ДШМ ім..С.Турчака

« Гуцулка» (старша вікова група)

  1. Хореолграфічний колектив Дублянської ДШМ ім..С.Турчака    18.30

 «Галичанський козачок» (середня вікова група)

  1. Ансамбль мажореток  «Феєрія» Львівської ДШМ №5                   18.35

 «Коломийка» 3.30хв

  1. Ансамбль народного танцю «Веселі Чобітки»                                  18.40

Львівської ЗСШ №44 ім.Т.Г.Шевченка

танок «Калинонька» хореографія О.Голдрича 3.5хв

  1. Ансамбль мажореток  «Феєрія-міні» Львівської ДШМ №5          18.45

«Диско» 3.26хв

  1. Хореолграфічний колектив Дублянської ДШМ ім..С.Турчака    18.50

« Подільські притупи» (старша вікова група)

  1. Зразковий хореографічний ансамбль                                                  18.55

народного танцю «Вишиванка»

Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району МЖК-1

«Карічка»

 

  1. Ансамбль  «Первоцвіт» Львівської ДШМ №9                                  19.00

«Грицю, Грицю до роботи» 2.25хв

  1. Клуб спортивного бального танцю  «НІКА»                                     19.05

Львівської ДШМ №9

«Вальс» 2.хв

  1. Ансамбль мажореток  «Феєрія» Львівської ДШМ №5                   19.10

 «Helele»  3.10хв

  1. Клуб спортивного бального танцю  «НІКА»                                     19.15

Львівської ДШМ №9

 Латино-американський «Мікс» 3хв

  1. Зразковий хореографічний ансамбль                                                  19.20

народного танцю «Вишиванка»

Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району МЖК-1

 «Раківчанка»

  1. Ансамбль мажореток  «Феєрія-міні» Львівської ДШМ №5           19.25

 «Іспанська Самба»  2.25хв

  1. Ансамбль  «Первоцвіт» Львівської ДШМ №9                                   19.30

 «Мальви»  3хв

  1. Ансамбль народного танцю «Веселі Чобітки»                                  19.35

Львівської ЗСШ №44 ім.Т.Г.Шевченка

танок «Гуцулка» 3.5хв

  1. Зразковий хореографічний ансамбль                                                  19.40

народного танцю «Вишиванка»

Центру дитячої та юнацької творчості Сихівського району МЖК-1

«Гуцульський» 

 

Завантажити файли: /konkyrsu/oblasnij_festival.docx

Переглядів: 1777 |

^НА ПОЧАТОК

 

Музичні школи. У пошуках змін…

Музичні школи – це своєрідна платформа для соціалізації та формування особистості. Проте їх стан у сучасній Україні далекий від ідеалу. Адже неефективні підходи до керування організаційними процесами розповсюджуються на всі сфери культури, і естетичне виховання не є виключенням.

Kyiv Music Labs вдалося поспілкуватись із членами президії Всеукраїнської ради директорів шкіл естетичного виховання, побувати на їх зустрічі із заступником міністра культури Ростиславом Карандєєвим та ознайомитись із законами та постановами, що регулюють діяльність музичних шкіл. Виявилось, що відсутність якісної взаємодії з органами державної влади та проблеми з фінансуванням стосуються мистецької освіти не менше, аніж будь-якої іншої сфери суспільного життя.

Продовження - http://www.kyivmusiclabs.com/2015/04/13/%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8-%D1%83-%D0%BF%D0%BE%D1%88%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%85-%D0%B7%D0%BC%D1%96%D0%BD/

Текст: Каріна Потіха

www.kyivmusiclabs.com

Переглядів: 579 |

^НА ПОЧАТОК
Форма входу
Категорії розділу
НОВИНИ [257]
Подати заявку
Подати заявку
Акрополіс
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
facebook.com
ЛОДА
МКУ
УКФ
Методичний центр
Рада директорів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0