Головна » Файли » НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА » Міністерство культури України

Атестація
10.09.2019, 17:19

Заява голові атестаційної комісії

Методичний щоденник


Матеріали Міністерства культури України 

щодо проведення аттестації 

(файли для завантаження у форматі афрхіву – .rar)

1. ВИКЛАДАЧ МШ ІНДИВІДУАЛЬНІ ФАХ – матеріали для викладачів мистецьких шкіл та середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів, які провадять освітній процес з фахових дисциплін у формі індивідуальних занять.

2. ВИКЛАДАЧ МШ ГРУПОВІ ФАХ+ВАРІТИВНІ – матеріали для викладачів мистецьких шкіл та середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів, які провадять освітній процес з фахових дисциплін у формі групових занять (хор, оркестр, ансамбль, танець, образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, театральне мистецтво), а також дисципліни варіативного складника (предмети за вибором, факультативи, додатковий інструмент тощо).

3. ВИКЛАДАЧ МШ ТЕОРЕТИЧНІ – матеріали для викладачів мистецьких шкіл та середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів, які провадять освітній процес з теоретичних дисциплін (музична грамота та практичне музикування, сольфеджіо, музична література, початковий курс історії хореографічного мистецтва тощо).

4. КОНЦЕРТМЕЙСТЕР МШ ІНДИВІДУАЛЬНІ – матеріали для концертмейстерів мистецьких шкіл та середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів, які супроводжують освітній процес з фахових дисциплін у формі індивідуальних занять.

5. КОНЦЕРТМЕЙСТЕР МШ ГРУПОВІ – матеріали для концертмейстерів мистецьких шкіл та середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів, які супроводжують освітній процес з фахових дисциплін у формі групових занять.

6. МЕТОДИСТ ПОСАДА – матеріали для педагогічних працівників, які працюють на посадах методистів закладів культурно-мистецької освіти та методичних (науково-методичних установ).

7. ЗВАННЯ СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ – матеріали для викладачів мистецьких шкіл, середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів та культурно-мистецьких коледжів (у тому числі, які працюють на посаді старшого викладача), які претендують на присвоєння/підтвердження педагогічного звання «Старший викладач».

8. ЗВАННЯ ВИКЛАДАЧ МЕТОДИСТ ПРИСВОЄННЯ – матеріали для викладачів мистецьких шкіл, середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів та культурно-мистецьких коледжів, які претендують на присвоєння педагогічного звання «Викладач-методист» (в тому числі застосовується для підтвердження цього звання до 2023 року включно).

9. ЗВАННЯ ВИКЛАДАЧ МЕТОДИСТ ПІДТВЕРДЖЕННЯ – матеріали для викладачів мистецьких шкіл, середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів та культурно-мистецьких коледжів, які претендують на підтвердження педагогічного звання «Викладач-методист» (застосовується з 2024 року).

 


 

РОЗ’ЯСНЕННЯ 
до застосування норм розділу V Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури 
(Додаток до листа Міністерства культури України від 21.03.2019 №1940/37/13-19)

 

ЛИСТ (РОЗ’ЯСНЕННЯ ) МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ від 21.03.2019 за №1940/37/13-19

 


 

Адреса електронної пошти для подачі атестаційних документів у електронному вигляді до Атестаційної комісії atestaciyauklviv@ukr.net

 


 

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
ПОЛОЖЕННЯ
про атестацію педагогічних працівників

закладів (установ) освіти сфери культури

(файл у форматі  .doc – 229 КБ)

 


 

 

 

Категорія: Міністерство культури України | Додав: admin | Теги: Атестація 2019
Переглядів: 7864 | Завантажень: 0
Форма входу
Подати заявку
Подати заявку
Акрополіс
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
facebook.com
ЛОДА
МКУ
УКФ
Методичний центр
Рада директорів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0