Головна » 2021 » Червень » 4 » ЛАУРЕАТИ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «СПІВАЙ, МОЯ БАНДУРО»
15:25
ЛАУРЕАТИ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «СПІВАЙ, МОЯ БАНДУРО»

КОЛЕКТИВИ НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМАМИ ЛАУРЕАТІВ
ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ
АНСАМБЛІВ БАНДУРИСТІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ЛЬВІВЩИНИ
«СПІВАЙ, МОЯ БАНДУРО»

ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА ГРАН-ПРІ


1.Капела бандуристів "Ходорівчанка"
Ходорівської дитяча школа мистецтв ім. Б.-Ю. Янівського"
викладач Вавричин Олеся Степанівна

ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ


1. Ансамбль бандуристів 
Золочівської музичної школи
викладач Поцелуйко Ірина Михайлівна

2. Ансамбль бандуристів
Львівської музичної школи № 6 ім.Б-Ю. Янівського
викладач Мишловська Наталія Зеновіївна

3. Ансамбль бандуристів «Дивоструни»
Червоноградської дитячої школи мистецтв
викладач Андрейчук Оксана Олегівна

4. Ансамбль бандуристів
Сокальської дитячої школи мистецтв ім. В.Матюка
викладач Бабчук Христина Любомирівна


ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА ІІ СТУПЕНЯ


1. Ансамбль бандуристів
Львівської державної музичної школи №3
викладач Стахів-Винницька Наталія Юріївна

2. Ансамбль бандуристів
Бібрської музичної школи
викладач Мурська Віра Петрівна

3. Ансамбль бандуристок "Кобзарочки"
Дитяча школа мистецтв № 5 м. Львова
викладач Баглай Ольга Федорівна

4. Ансамбль бандуристів
Жовківської дитячої школи мистецтв
викладач Зінчук Ліліана Іванівна

5. Ансамбль бандуристів «Колорит»
Новояворівської дитячої школи мистецтв
викладач Бурчак Соломія Іванівна

ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА ІІІ СТУПЕНЯ


1. Капела бандуристів "Домінанта"
Бродівської школи естетичного виховання
викладач Герасимчук Світлана Василівна

2. Ансамбль бандуристів "Дашавчанка"
Дашавської музичної школи ім. Ф. Колесси
викладач Костик Марія Володимирівна

3. Ансамбль бандуристів
Самбірської дитячої музичної школи
викладач Смилянин Оксана Дмитрівна

4. Ансамбль бандуристів «Зореквіт»
Оброшинської дитячої мистецької школи
викладач Гук Ольга Василівна

5. Ансамбль бандуристів
Львівської дитячої музичної школи №2
викладач Коломієць Оксана Валеріївна

6. Ансамбль бандуристів
Львівської державної музичної школи №4
викладач Сверида Галина Степанівна

7. Ансамбль бандуристів
Львівської державної музичної школи №8
викладач Якимович Віталія Ігорівна

ДИПЛОМ УЧАСНИКА


1. Ансамбль «Співограй»
Бориславської дитячої школи мистецтв
викладач Садова Наталія Степанівна

2. Ансамбль бандуристів 
Трускавецької школи мистецтв ім. Р. Савицького
викладач Баб'як Леся Володимирівна
концертмейстер Баб'як О.М

3. Ансамбль бандуристів
Рава-Руської музичної школи
викладач Віхоть Галина Іванівна

4. Ансамбль бандуристів
Миколаївської дитячої школи мистецтв
викладач Мандзюх Іванна Володимирівна

5. Ансамбль бандуристів "Намисто"
Олеської дитячої музичної школи
викладач Стельмащук Орися Ігорівна

6. Ансамбль бандуристів "Сонячні струни"
Львівської державої школи мистецтв №11
викладач Галецька Богдана Богданівна

7. Ансамбль бандуристів «Надбужанські барви»
Буської музичної школи
викладач Панкевич Стефанія Юріївна

8. Ансамбль бандуристів «Калинове намисто»
Старосамбірської дитячої музичної школи 
викладач Когут Мар'яна Іванівна

9. Ансамбль бандуристів
Городоцької дитячої мистецької школи
викладач Демчишак Марія Михайлівна

Категорія: НОВИНИ | Переглядів: 993 |
Форма входу
Категорії розділу
НОВИНИ [279]
КОНКУРСИ 2021
КОНКУРСИ 2021
Акрополіс
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
facebook.com
ЛОДА
МКУ
УКФ
Методичний центр
Рада директорів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0