Головна » НОВИНИ
1 2 3 ... 28 29 »

ПЕРЕМОЖЦІ
Третього етапу
Всеукранського конкурсу учнівської творчості
"Об'єднаймося ж, брати мої" 2021

ДИПЛОМИ

 

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 629 |

^НА ПОЧАТОК

ПЕРЕМОЖЦІ
Третього етапу
Всеукранського конкурсу учнівської творчості
"Об'єднаймося ж, брати мої" 2020

ДИПЛОМИ

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 21 |

^НА ПОЧАТОК

Шановні друзі!

Всі, кого з тих чи інших причин не зможу привітати особисто! Всіх, хто цей рік були поруч, пліч-опліч рухалися в одному керунку, намагаючись якісно та добросовісно виконувати свою роботу, досягати поставлених цілей та мети!

    Рік видався цікавим та напруженим, але завдяки Вашій підтримці та довірі маємо певні досягнення, якими можемо гордитися. Зокрема це проведення двох Всеукраїнських конкурсів «Відлуння Митуси» та «Роде наш красний», виставки дитячого малюнка «Музика і фарба» в рамках Всеукраїнського проекту «Осінній салон Високий Замок 2021», ряд творчих зустрічей, музичних лекторіїв, майстер-класів, семінарів, курсів підвищення кваліфікації та інше.
    Сьогодні приємно згадати яскраву подію, кульмінацію річної роботи Методичного кабінету, яка відбулася в Львівській опері, це нагородження обласною премією «Талановита Львівщина» наших любих вихованців та їх викладачів, які своєю працею та любов’ю до мистецтва показали високу майстерність та досягли відмінних результатів на різноманітних конкурсах. Ми пишаємося та гордимося ними, адже вони наше продовження і майбутнє. Бажаємо їм широкого яскравого та успішного творчого шляху.
    Ще однією помітною подією стала співпраця Методичного кабінету з Фундацією ім. Володимира Патика та його головою і засновницею Мартою Пиріг. У співпраці з Фундацією ми змогли відзначити роботу наших юних художників, учасників виставки «Музика і фарба», пам’ятними подарунками, у надії та сподіванні, що наші вихованці стануть гідним продовженням пам’яті славетного українського маляра, лауреата Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, Народного художника України Володимира Патика. Нашою спільною перемогою стала допомога незвичайним дітям - студентам з особливими потребами Львівського фахового музичного коледжу ім. С.Людкевича - Владиславу Михайловському та Зореславі Дронюк.
    Перелік нашого служіння можна було би продовжувати, але не це є основним меседжом мого сьогоднішнього звернення до Вас. Цього року Методичний кабінет завершує свою роботу. Сподіваємося, що у 2022 році зустрінемося з вами у іншому, оновленому форматі зі свіжими ідеями та задумами.
    Бажаю вам, дорогі соратники, від себе особисто та від моїх колег методистів, міцного здоров’я, любові, родинного тепла та затишку, усіляких гараздів, творчого горіння та здійснення всіх задумів!

    З прийдешнім НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

                                    Ваша Мілена Медвідь.

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 125 |

^НА ПОЧАТОК

Лауреати Відкритого фестивалю-конкурсу естрадного вокалу
«ВІД БОГА НАША ПІСНЯ» імені Ігоря Білозіра

ЗАВАНТАЖИТИ ДИПЛОМИ

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 526 |

^НА ПОЧАТОК

Обласний семінар – практикум з хореографії 24.12.2021 року

Адреса проведення: Львівська обл., Сокальський р-н, місто Сокаль, вулиця Шептицького, 36

«Сокальський районний народний дім» Сокальської районної ради Львівської області.

«Народна хореографічна культура західної України: етнокультурологічне дослідження танцювальної традиції.» 6 годин (0.2 кредита ЄКТС)

Практичні майстер класи. Початок 12.00-16.00 год.

Тема: «Дослідження танцювальної традиції Гуцульського краю»

Харісов Победа Софійович – Заслужений працівник культури України, голова  Львівського обласного відділення Національної Хореографічної Спілки України.

Тема: «Дослідження танцювальної традиції Лемківського краю»

Копильчак Олег Петрович викладач – методист вищої категорії, голова циклової комісії хореографічних дисциплін «Львівського фахового коледжу культури і мистецтв», художній керівник ансамблю народного танцю «Діброва», заступник голови Львівського обласного відділення Національної Хореографічної Спілки України.

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 80 |

^НА ПОЧАТОК

Семінар та засідання обласного методичного об'єднання
викладачів хорових дисциплін мистецьких шкіл
у рамках проведення
ХІІ ВІДКРИТОГО ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ХОРОВОГО ФЕСТИВАЛЮ
"СПІВАЙМО КАНОН"

10 грудня, п'ятниця, поч. 11.00 год. у Львівському палаці мистецтв (вул. Миколи Коперника, 17) відбудеться відкриття фестивалю «Співаймо канон», семінар та засідання обласного методичного об'єднання викладачів хорових дисциплін мистецьких шкіл.

План семінару:

1. Презентація кантати «Маленьке Я є Я», муз. М. Дацка, сл. М. Льобе, укр. текст

І. Калинця.
- представляє: Народний художній колектив України хор «Радуниця», керівник – Наталія Манько

2. «Робота над дикцією та артикуляцією» 
- доповідач, викладач Львівської НМА ім. М.В. Лисенка – Інна Павлюк

3. «Дикція, як елемент хорової звучності»
- доповідач, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та хорового мистецтва, керівник заслуженої хорової капели України "Боян" ім.Євгена Вахняка ЛНУ ім. І. Франка, хормейстер Зразкового вок.-хореогр. ансамблю «Веселі черевички» –  Василь Чучман

4. «Образність та співність хорових творів на тексти Лесі Українки» 
-  доповідач, методист, викладач вищої категорії КЗ ЛОР ЛМФК ім. С. Людкевича  –  Роксолана Гавалюк

5. Презентація твору «Хотіла б я піснею стати», муз. М. Дацка,  сл. Л. Українки, написаного до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.
- представляє: Світлана Карпович, викладач-методист, директор ЛМШ №8

Після семінару відбудеться засідання Обласного методичного об'єднання викладачів хорових дисциплін мистецьких шкіл

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 102 |

^НА ПОЧАТОК


«Фестиваль мистецтв Різдвяна зірка»

Запрошуємо взяти участь у конкурсі дитячої художньої творчості, вокальному та хореографічному конкурсі для дітей «Фестиваль мистецтв Різдвяна зірка», який присвячено початку традиційних зимових свят, які здавна мають велике значення для українців.
Конкурс має на меті пропагувати молодіжне мистецтво на різдвяну та новорічну тематику,  розвиваючи традиції святкування Дня Святого Миколая, Різдва, Нового року, Водохрещі та інших свят. 

До конкурсу приймаються твори на будь-яку тематику пов’язану з Новим Роком, Різдвяною тематикою та святами Миколая, національними цінностями і традиціями!

Роботи та заявкина участь у конкурсі приймаємо до 31 грудня 2021р.:
- образотворче мистецтво : У Львівському Палаці Мистецтв вул. Коперника,17 (Формат А3, техніка виконання довільна) контактний номер телефону для уточнення деталей 0 (98) 563 98 12 Уляна Комар 

- Заявки на участь у вокальному конкурсі приймаємо до 31 грудня 2021 р. на електронну адресу juliakarpa@ukr.net , прослуховування 11 січня, контактний номер для уточнення деталей 0 (97) 969 39 33 Юлія Карпа
- Заявки на участь у хореографічному конкурсі приймаємо до 31 грудня 2021р. на електронну адресу angelinapavliy@gmail.com, прослуховування 11 січня, контактний номер для уточнення деталей 0 (97) 010 10 12 Павлій Ангеліна 

Урочисте нагородження лауреантів та учасників дипломами та призами  відбудеться 23 січня о 12.00 год у Львівському Палаці Мистецтв 

Для участі у конкурсі необхіно внести благодійни внесок на розвиток Львівського Палацу Мистецтв за реквізити вказаними нижче : 
ЗКПО 23958316
Р/р UA73257960000026001300600400
Управління АТ «Ощадбанк»
МФО 325796
ІПН 239583113042
# свідоцтва ПДВ 100347384

 
Солісти: 200 грн. з учасника
Колективи: 100 грн. за 1 учасника
Образотворче мистецтво: 50 грн. за 1 учасника
Дуети та тріо: 150 грн. за 1 учасника
 

*для дітей сиріт та дітей з інтернатів – участь безкоштовна, при наявності відповідних документів.

За сприяння Львівського Палацу Мистецтв та Методичного кабінету навчальних закладів Мистецтва і Культури при департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації

Бажаємо всім творчих успіхів та миру, добра та любові у ці казкові свята

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 558 |

^НА ПОЧАТОК

МУЗИКА І ФАРБА
Відео - роботи переможців та учасників конкурсу

 

 

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 32 |

^НА ПОЧАТОК

Квартет “DUDALIS” презентує перший альбом “Chromatica”

27 листопада об 18:00 у Львівській національній філармонії ім.М.Скорика –відбудеться концерт–презентація унікального компакт-диску квартету “DUDALIS”

Жанорова панорама альбому “Chromatica” представляє музику різних епох в експресивний колаж, переплітаючи сакральне з профанним, віртуозне з медитативним, європейське з національним українським у виконанні молодих віртуозів української хроматичної поздовжньої флейти квартету “DUDALIS”

Центральним твором альбому є унікальний твір українського автора Мирослава Корчинського Ірмолой “Всяко диханіє да хвалить Господа”, написаний спеціально для консорту “DUDALIS” у 2013 році.
Сам автор зазначав “Вибір сопілкового консорту не випадковий. Він як і інші духові інструменти наближений до мелодійності хорового співу і до того ж, органічно прив’язаний до української традиції в особі всюдисущої сопілки”
 Ірмолой є зразком реставративного компонування, основою в якому є оригінал давнього музичного фрагменту, оброслого авторською думкою композитора. Так автор намагається заповнити прогалину, що утворилась в жанрі української інструментальної музики у XVII – XVIII.

До альбому також ввійшли знані твори європейських композиторів, таких як Й.С.Бах, Ж.Б. Буамортьє, Г.У. Штепс. А також доєдналися і менш відомі композиції. Зокрема, “Імпровізація для 4-х блокфлейт” К. Сероцкі - зразок музичного авангарду, приклад авторського дослідження кольору в музиці: кожна з частин забарвлена у свій унікальний тон. “Альпійська сюїта” британського композитора Б.Бріттена задумана для трьох блокфлейт, Dudalis пропонує версію сюїти для 4-х поздовжніх флейт.

philharmonia.lviv.ua

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 98 |

^НА ПОЧАТОК

Ювілейний концерт ансамблю гітаристів "Браво" з нагоди 25-річчя.
Львівська ДМШ №3
Керівник - Любов Лігашевська

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 99 |

^НА ПОЧАТОК
Форма входу
Категорії розділу
НОВИНИ [287]
КОНКУРСИ 2022
КОНКУРСИ 2021
Акрополіс
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
facebook.com
ЛОДА
МКУ
УКФ
Методичний центр
Рада директорів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0