Головна » НОВИНИ
1 2 3 ... 27 28 »


1. Заява (зразок додається).
2. Лист самоаналізу (зразок додається).
3. Характеристика за підписом директора у довільній формі.
4. Підтверджуючі документи відповідно до критеріїв.

ПОНЕДІЛОК (10:00 – 13:00; 14:00 – 17:00)
СЕРЕДА (10:00 – 13:00; 14:00 – 17:00)
ПЯТНИЦЯ (10:00 - 15:00)

ЗАЯВА

ЛИСТ САМОАНАЛІЗУ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Презентаційні матеріали з питань внесених змін до Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури за результатами проведених онлайн заходів, які відбулися протягом 9 - 20 серпня 2021 року.

Рекомендовано для педагогічних працівників мистецьких ліцеїв, фахових мистецьких коледжів та мистецьких шкіл, які атестуються за цим Положенням, а також представники органів управління, в яких створюються атестаційні комісії.(mkip.gov.ua).

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 365 |

^НА ПОЧАТОК

«В майстерні художника», «РОЗМОВА ПРО ЄВГЕНА ЛИСИКА (1930-1991)»

Творча зустріч з викладачами мистецьких навчальних закладів, у приміщенні художньо-виробничих майстерень Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької (МАЛЯРКА), із серії «В майстерні художника», «РОЗМОВА ПРО ЄВГЕНА ЛИСИКА (1930-1991)», присвячена творчому та життєвому шляху українського театрального художника-сценографа, лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, народного художника України Євгена Лисика та презентація альбому, в якому зібрано понад 550 робіт мистця. Серії, які показують шлях розвитку художника, розкривають постать Лисика як людини, вчителя, мислителя. 
    Про мистця своїми рефлексіями ділиться член Національної спілки художників України, Любоми́р Медві́дь — український маляр, професор, заслужений діяч мистецтв України, народний художник України, академік національної академії мистецтв України та Таде́й Риндза́к — український театральний художник, народний художник України, лауреат Премії імені А. Ф. Шекери у галузі хореографічного мистецтва, лауреат Премії імені Федора Нірода.

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 96 |

^НА ПОЧАТОК

Запрошуємо на творчу зустріч,
присвячену Дню захисників і захисниць України,
із поетом, прозаїком, перекладачем, літературним критиком,
офіцером Збройних Сил України,
підполковником Володимиром Тимчуком

МУЗЕ́Й ЕТНОГРА́ФІЇ ТА ХУДО́ЖНЬОГО ПРОМИСЛУ
(проспект Свободи, 15)
13 жовтня 2021 року поч. о 17.00 год.

Презентація збірки «Зі сходом сонця»

За участі акторів
Лідії Данильчук
Романа Біля
Тетяни Сторожук 
Лесі Шкап’як
Оксани Литвиненко (віолончель)

З метою запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, у Львівській області просимо дотримуватися рішення Державної комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася 21 вересня 2021 року та протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 №24.

Захід відбудеться в рамках підвищення кваліфікації викладачів. По завершенні, видаються Сертифікати кількістю 2 академічні години/0,06 кредити ЄКТС.

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 107 |

^НА ПОЧАТОК

Нагородження лауреатів обласної дитячої мистецької премії
«Талановита Львівщина»

Метою Премії є розвиток національної музичної культури, підтримка талановитої молоді та відзначення відмінних успіхів у навчанні переможців обласних конкурсів та активізації їх творчої діяльності.

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 18 |

^НА ПОЧАТОК

Обласна виставка-конкурс дитячого малюнка

"Музика і фарба"

в рамках Всеукраїнської виставки Осінній Салон "Високий замок"

ПОЛОЖЕННЯ

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 318 |

^НА ПОЧАТОК

Обласний конкурс дитячого малюнка

"Коли ще звірі говорили"

присвяченого пам'яті Івана Франка

ПОЛОЖЕННЯ

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 194 |

^НА ПОЧАТОК

IV Регіональний фестиваль-конкурс юних музикантів

"Інструментальний вернісаж"

ЗАВАНТАЖИТИ ПОЛОЖЕННЯ

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 877 |

^НА ПОЧАТОК

Для мистецького спільноти ім’я українського композитора Мирослава Скорика стало синонімом мистця мислителя, неперевершеного віртуоза музичної думки, знавця українського мелосу. Він відомий в Україні та світі змішуванням стилів і традицій, використанням у симфонічній музиці народних мотивів. Серед його творів є і опера, і естрадні пісні, і музика до фільмів, і складні вокальні концерти.
    Сміливо можна стверджувати, що він був і залишається справжнім метром української класичної музики та одним з найяскравіших представників сучасного покоління композиторів.
    Мирослав Скорик був ініціатором і співзасновником багатьох міжнародних музичних фестивалів, художнім директором Київської опери, співголовою Спілки композиторів України.
    За багаторічну плідну працю композитор був нагороджений численними державними нагородами, найвищою серед яких було присудження у 2008 році звання Героя України за видатні особисті заслуги перед державою у розвитку національного музичного мистецтва, багаторічну плідну композиторську, педагогічну і громадську діяльність  
    Цю світлу постать ми добре пам’ятаємо, були учасниками прем’єр його блискучих творів, захоплювалися його майстерністю та вишуканим гумором. І тому, сьогодні, для нас особливим святом є вшанування пам’яті композитора встановленням Державної премії України імені Мирослава Скорика.

Міністерство культури та інформаційної політики України

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 16 |

^НА ПОЧАТОК

6 жовтня 2021 року о 11:00 год. у приміщенні художньо-виробничих майстерень (вул. Пантелеймона Куліша, 6а) Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької (МАЛЯРКА), відбудеться творча зустріч з викладачами мистецьких навчальних закладів, із серії «В майстерні художника», «РОЗМОВА ПРО ЄВГЕНА ЛИСИКА (1930-1991)», присвячена творчому та життєвому шляху українського театрального художника-сценографа, лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, народного художника України Євгена Лисика та презентація альбому, в якому зібрано понад 550 робіт мистця. Серії, які показують шлях розвитку художника, розкривають постать Лисика як людини, вчителя, мислителя. 
    Про мистця своїми рефлексіями ділитимуться донька - Анна Лисик, художниця декоративної кераміки, член Національної спілки художників України, Таде́й Риндза́к — український театральний художник, народний художник України, лауреат Премії ім. А. Ф. Шекери у галузі хореографічного мистецтва, лауреат Премії імені Федора Нірода, Любоми́р Медві́дь — український маляр, професор, заслужений діяч мистецтв України, народний художник України, академік національної академії мистецтв України.
    Захід відбудеться в рамках підвищення кваліфікації викладачів. По завершенні, видаються Сертифікати кількістю 2 академічні години/0,06 кредити ЄКТС.

Приклад сертифікату про участь

 

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 264 |

^НА ПОЧАТОК
Форма входу
Категорії розділу
НОВИНИ [279]
КОНКУРСИ 2021
КОНКУРСИ 2021
Акрополіс
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
facebook.com
ЛОДА
МКУ
УКФ
Методичний центр
Рада директорів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0