Головна » НОВИНИ
« 1 2 3 4 ... 28 29 »

Обласний конкурс дитячого малюнка

"Коли ще звірі говорили"

присвяченого пам'яті Івана Франка

ПОЛОЖЕННЯ

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 240 |

^НА ПОЧАТОК

Для мистецького спільноти ім’я українського композитора Мирослава Скорика стало синонімом мистця мислителя, неперевершеного віртуоза музичної думки, знавця українського мелосу. Він відомий в Україні та світі змішуванням стилів і традицій, використанням у симфонічній музиці народних мотивів. Серед його творів є і опера, і естрадні пісні, і музика до фільмів, і складні вокальні концерти.
    Сміливо можна стверджувати, що він був і залишається справжнім метром української класичної музики та одним з найяскравіших представників сучасного покоління композиторів.
    Мирослав Скорик був ініціатором і співзасновником багатьох міжнародних музичних фестивалів, художнім директором Київської опери, співголовою Спілки композиторів України.
    За багаторічну плідну працю композитор був нагороджений численними державними нагородами, найвищою серед яких було присудження у 2008 році звання Героя України за видатні особисті заслуги перед державою у розвитку національного музичного мистецтва, багаторічну плідну композиторську, педагогічну і громадську діяльність  
    Цю світлу постать ми добре пам’ятаємо, були учасниками прем’єр його блискучих творів, захоплювалися його майстерністю та вишуканим гумором. І тому, сьогодні, для нас особливим святом є вшанування пам’яті композитора встановленням Державної премії України імені Мирослава Скорика.

Міністерство культури та інформаційної політики України

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 31 |

^НА ПОЧАТОК

6 жовтня 2021 року о 11:00 год. у приміщенні художньо-виробничих майстерень (вул. Пантелеймона Куліша, 6а) Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької (МАЛЯРКА), відбудеться творча зустріч з викладачами мистецьких навчальних закладів, із серії «В майстерні художника», «РОЗМОВА ПРО ЄВГЕНА ЛИСИКА (1930-1991)», присвячена творчому та життєвому шляху українського театрального художника-сценографа, лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, народного художника України Євгена Лисика та презентація альбому, в якому зібрано понад 550 робіт мистця. Серії, які показують шлях розвитку художника, розкривають постать Лисика як людини, вчителя, мислителя. 
    Про мистця своїми рефлексіями ділитимуться донька - Анна Лисик, художниця декоративної кераміки, член Національної спілки художників України, Таде́й Риндза́к — український театральний художник, народний художник України, лауреат Премії ім. А. Ф. Шекери у галузі хореографічного мистецтва, лауреат Премії імені Федора Нірода, Любоми́р Медві́дь — український маляр, професор, заслужений діяч мистецтв України, народний художник України, академік національної академії мистецтв України.
    Захід відбудеться в рамках підвищення кваліфікації викладачів. По завершенні, видаються Сертифікати кількістю 2 академічні години/0,06 кредити ЄКТС.

Приклад сертифікату про участь

 

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 288 |

^НА ПОЧАТОК

Музичний лекторій: 
Лекція-відеопрезентація Роксоляни Гавалюк «ЛЬВІВ І МОЦАРТ»
29 вересня 2021 року
«Львівський палац мистецтв» - конференц-зал
(вул. Коперника, 17). 

     З метою запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, у Львівській області просимо дотримуватися рішення Державної комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася 21 вересня 2021 року та протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 №24.

10:00 – реєстрація, брейк-кава
11:00 - лекція-відеопрезентація
Кількість - 100 осіб.

Приклад сертифікату про участь

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 624 |

^НА ПОЧАТОК

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

Методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури

на 2021  рік

КОНКУРСИ, ФЕСТИВАЛІ, ТВОРЧІ ЗУСТРІЧІ, МАЙСТЕР-КЛАСИ

 

 

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 143 |

^НА ПОЧАТОК

Орієнтовні програмні вимоги та рекомендований навчально-педагогічний репертуар наскрізної освітньої програми початкової мистецької освіти з напряму «Естрадний сольний спів»

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 32 |

^НА ПОЧАТОК

УВАГА ЗМІНИ!!!

Майстер-класи відбудуться в онлайн-форматі ZOOM


Запрошення на ZOOM конференцію (ідентифікатор конференції та код доступу) буде надіслано на електронні адреси зареєстрованих учасників.

ДО УВАГИ ДИРЕКТОРІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ!

1-3 жовтня 2021 року відбудуться  майстер-класи членів журі  

ІІІ Міжнародного конкурсу юних скрипалів, альтистів та віолончелістів «Львівський віртуоз»

у Малому залі

Львівський державний музичний ліцей

ім. С. Крушельницької (вул. Зелена, 10)

час і дати у регламенті.

Учасники майстеркласів отримають сертифікати.

Для участі у майстер класах запрошуються учні мистецьких шкіл.

Реєстрація до 28.09.2021

за тел. 096-469-60-60 або limarev.maksim@gmail.com

Виконавчий директор конкурсу Лимарєв Максим Анатолійович

РЕГЛАМЕНТ

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 641 |

^НА ПОЧАТОК

У зв'язку зі змінами до Положення про атестацію (наказ № 354 21.05.2021) - читайте та порівнюйте ( жовтим - те що вже нечинне, червоним - зміни).

 

1-14 сторінка

15-28 сторінка

29-42 сторінка

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 3296 |

^НА ПОЧАТОК

 

Внесені зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури

У Міністерстві юстиції України здійснено державну реєстрацію наказу Міністерства культури та інформаційної політики України від 21 травня 2021 року № 354 «Про внесення змін до наказу Міністерства культури України від 12 липня 2018 року № 628».

Зміни будуть введені в дію після офіційного опублікування зазначеного наказу, яке має відбутися ближчим часом.

У зв'язку з цим, а також з метою надання методичної допомоги педагогічним працівникам сфери культури у підготовці до атестації у 2021 році, МКІП спільно з Держмистецтв проведе в період з 9 по 20 серпня цього року серію онлайн заходів, на яких будуть презентовані новели зазначеного Положення.

Графік проведення заходів буде формуватися за порядком надходження заявок та формування груп.

Учасниками можуть стати педагогічні працівники мистецьких ліцеїв, фахових мистецьких коледжів, мистецьких шкіл, які атестуються за цим Положенням, а також представники органів управління, в яких створюються атестаційні комісії.

Заявка може бути подана як індивідуально, так і від закладу освіти.

Просимо зауважити, що у разі наявності у педагогічного працівника бажання взяти участь у таких заходах, але відсутності можливості зробити це до 20 серпня цього року, буде можливо провести додаткові заходи з роз’ясненнями щодо змін до Положення про атестацію в інший час, про що спільноту буде поінформовано додатково.

Для участі в основній серії заходів з надання роз’яснень щодо змін в атестації необхідно до 15 серпня заповнити заявку за формою, розміщеною тут.

Міністерство культури та інформаційної політики України 

www.mkip.gov.ua

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 375 |

^НА ПОЧАТОК

ZOOM конференція
обласного методичного об’єднання викладачів
хорових дисциплін мистецьких шкіл Львівщини

22 червня 2021 року о 11.00 год. у форматі ZOOM конференцій відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів хорових дисциплін мистецьких шкіл Львівщини.
Запрошення на ZOOM конференцію (ідентифікатор конференції та код доступу) буде розміщене в VIBER-чат групі методичного об’єднання.

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 526 |

^НА ПОЧАТОК
Форма входу
Категорії розділу
НОВИНИ [282]
КОНКУРСИ 2021
КОНКУРСИ 2021
Акрополіс
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
facebook.com
ЛОДА
МКУ
УКФ
Методичний центр
Рада директорів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0