Головна » НОВИНИ
« 1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 49 50 »

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! 

ДИПЛОМИ І СТУПЕНЯ

 

  1. СТЕЦІВ СОФІЯ

14 років

Бібрська ДМШ

викладач Гаєвишин Олександра Олександрівна

«ОСЕЛ І ЛЕВ»

 

  1. БІЛАК ДІАНА

8 років

Гірницька ДМШ

викладач Павлик Олена Вікторівна

 

  1. НІКУЛЕНКО МІЛАНА

9 років

Львівіська ДХШ ім. О.Новаківського

викладач Мідянець Ірина Григорівна

 

  1. БЛИЩАК МАЛЬВА

9 років

Львівіська ДХШ ім. О.Новаківського

викладач Чавус Анна Орестівна

 

  1. ВЛАДИКА НАСТЯ

9 років

Львівіська ДХШ ім. О.Новаківського

викладач Мамчур Галина Йосипівна

 

  1. РОЖКО КАТЕРИНА

9 років

Львівіська ДХШ ім. О.Новаківського

викладач Мідянець Ірина Григорівна

 

  1. СТРОЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР

13 років

Щирецька ДМШ

викладач Фалендиш Тарас Богданович

 

  1. МИКИТИШИН ХРИСТИНА

10 років

Лисятицька ДШМ

викладач Палій Юрій Орестович

«ЛІСОВІ ХИТРОЩІ»

 

  1. ТОПОЛЬНИЦЬКА ЮЛІЯ

9 років

Дрогобицька ДХШ

викладач Сікора Олеся Любомирівна

«ЛИСИЧКА ТА ЖУРАВЕЛЬ»

 

  1. ГОРОДЕЦЬКА ІРИНА

10 років

Дрогобицька ДХШ

викладач Сікора Олеся Любомирівна

«ЛИС МИКИТА»

 

  1.   БАРАНОВИЧ СОФІЯ

Львівська ДДШМ №10

викладач Чорна Наталія Анатоліївна

«ФАРБОВАНИЙ ЛИС»

 

  1.   ПАРИЛЯК АНАСТАСІЯ

13 років

Перемишлянська ДМШ

Викладач Юсковець Леся Василівна

«ВЕЛИКА ПОЖЕЖА В БОРИСЛАВІ ВОСЕНИ 1873 РОКУ»

 

ДИПЛОМИ ІІ СТУПЕНЯ

 

  1. ДИКИЙ БОГДАН

9 років

Дублянська ДШМ ім. С. Турчака

викладач Дубик Олександра

«ЛИС МИКИТА»

 

  1. ЯРЕМКО ЗЛАТА

12 років

Львівська ДШМ №5

викладач Врублевська Надія

«ФАРБОВАНИЙ ЛИС»

 

  1. ТАРАС ВІКТОРІЯ

9 років

Гірницька ДМШ

викладач Павлик Олена Вікторівна

«ФАРБОВАНИЙ ЛИС»

 

  1. ЯСЬКІВ СЕВЕРИН

10 років

Львівська ДХШ ім. О.Новаківського

викладач Мідянець Ірина Григорівна

  1. КНЯЗЬ ВІКТОРІЯ

10 років

Львівська ДХШ ім. О.Новаківського

викладач Брезвин Іван Миколайович

 

  1. ТЕРНЮК АЛІНА

12 років

Новояворівська ДШМ

викладач Матвійчук Надія Іванівна

«ФАРБОВАНИЙ ЛИС»

 

  1. ОЛЕСЬКІВ ЯНА

Ходорівська ДШМ

викладач Романів Галина Методіївна

«БІЛЯ ПАМ’ЯТНИКА У м. ХОДОРОВІ»

 

  1. ГАЛЯМОВ МИКОЛА

10 років

Сколівська ДШМ

викладач Гречин Ірина Анатоліївна

«ЛИС МИКИТА ЗЛОДІЙ Є.

  ВІН СУМЛІННЯ, ЧЕСТЬ І ВІРУ

  БЕЗ СУМЛІННЯ ПРОДАЄ»

 

  1. КАВУТА АННА

Львівська ДДШМ №10

викладач Бойко Тетяна Олександрівна

«ПОШУКИ МИРОНА»

 

  1.   ПЕРЕПЬОЛКІН ОЛЕКСАНДР

Львівська ДДШМ №10

викладач Бойко Тетяна Олександрівна

«ФАРБОВАНИЙ ЛИС»

 

ДИПЛОМИ ІІІ СТУПЕНЯ

  1. БАНДРІВСЬКА АНДРІАНА

8 років

Дрогобицька ДХШ

викладач Шимко Зоряна Зорянівна

«ЛИСИЧКА І ЖУРАВЕЛЬ»

 

  1. ПАСТЕРНАК ЮЛІАНА

9 років

Жовківська ДШМ

викладач Кінчеряк Оксана Львівна

«ПРИГОДИ ЛИСА МИКИТИ»

 

  1. ПТАШНИК ОЛЕГ

12 років

Новороздільська ДШМ ім. О Рудницького

Викладач Фігурська Ганна Петрівна

«НЕЗВИЧАЙНИЙ КУПЕЛЬ»

 

  1. ВОЙТКІВ НАТАЛЯ

6 років

Братківська ДШМ

Викладач Войтків Наталя Романівна

«НАЧЕ ДІВЧИНА В ВІНОЧКУ…

ЗАЦВІЛИ ЛУГИ, ДІБРОВИ»

 

  1. СЕМКІВ ВІРА

14 років

Червоноградська ДШМ

викладач Лазарєва О.Є.

 

 

  1. РАДЕВИЧ БОГДАН

7 років

Братківська ДШМ

Викладач Войтків Наталя Романівна

«ЖДЕ СПРАГЛА ЗЕМЛЯ

ПЛОДОТВОРНОЇ ЗЛИВИ»

 

 

  1. ЯНКІВ ОЛЕСЯ

Львівська ДХШ ім.О.Новаківського

викладач Брезвин Іван Миколайович

 

  1. ІНОЗЕМЦЕВА ЕЛІНА

13 років

Львівська ДХШ ім.О.Новаківського

викладач Гошовський Леонід Володимирович

 

  1. БАРАНЕЦЬКИЙ ДМИТРО

8 років

Дублянська ДШМ ім. С. Турчака

викладач Лишак М.В.

«ЛИМ МИКИТА – ЗАХИСНИК»

 

  1.   ДЕРВАЛЬД ВЕРОНІКА

8 років

Дублянська ДШМ ім. С. Турчака

викладач Дубик Олександра

«ЧАС НАСТАВ ВЕЛИКИХ ЗБОРІВ»

 

  1.   СУРМАЧ ІННА

11 років

Бібрська ДМШ

викладач Гаєвишин Олександра Олександрівна

«ЛИСИЧКА І ЖУРАВЕЛЬ»

 

  1.   ГІРНЯК СОФІЯ

12 років

Бібрська ДМШ

викладач Гаєвишин Олександра Олександрівна

«АБУ-КАСИМОВІ КАПЦІ»

 

  1.   ЦВІГУН ДОМІНІКА

8 років

Львівська ДШМ №5

викладач Каплиш Надія Ярославівна

«ІВАН ФРАНКО»

  1. КОЗАК АННА

12 років

Перемишлянська ДМШ

викладач Юсковець Леся Василівна

«ЛИС МИКИТА НА ТОРГОВИЩІ»

 

  1.   ОЛЕНЧИН БОГДАН

11 років

Перемишлянська ДМШ

викладач Юсковець Леся Ярославівна

«СЛУХАЙТЕ, ЛЮБІ МОЇ – ГОВОРИВ ЛИС МИКИТА – І ТІШТЕСЯ»

 

16.  КОБІЛЬНИК ДІАНА

         8 років

Новороздільська ДШМ ім..О.Рудницького

Викл. Толстільова Надія

«ЛИСИЧКА І ЖУРАВЕЛЬ»

Переглядів: 850 |

^НА ПОЧАТОК

УЧАСНИКИ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ

«ДІТИ ЛЬВІВЩИНИ – ФРАНКОВІ»

 

Львівська ДХШ ім. О.Новаківського

КРАСІЦЬКА ВІКТОРІЯ                                                            

ЖИДАЧЕВСЬКИЙ ЮЛІАН                                                       

КАЧАБУЛЬСЬКА ЮСТИНА                                            

ГРИВНЯК ЯНІНА                                                                     

ІРИНА КАЛАПУЗЯК

ТИМУР МАЦЬКІВ                                                                   

                                              КОВАЛЬЧУК СОФІЯ                                             
АНДРІЇВСЬКИЙ РОСТИСЛАВ                                                   

БОБРИЦЬКА ОЛЕКСАНДРА                                                    

СМІРНОВА ТЕТЯНА                                                               

РОКИТА СОФІЯ                                                                      

ГРИГОРЁЄВА ЮЛІЯ                                                               

           ЖУРАЄВА ЙОСАФАТА         

      

Львівська ДДМШ №1 ім.А.Кос-Анатольського

ГРУБРИН ОЛЬГА                                                           

БУЦ ДІАНА                                                                    

ЯКИМЧУК ХРИСТИНА                                                   

МАРТИНЕЦЬ АНАСТАСІЯ                                     

         ЧУРА ЯРИНА        

              

Львівська ДШМ №5

ОРІХОВСЬКИЙ РОМАН                                                  

ГНЕДЕНКО ЄВГЕН                                                         

ДУЛЕПА ОРЕСТ                                                            

    ЗУБИК ТЕТЯНА    

                                                 

Львівська ДДШМ №10

ПІПЕНКО АНАСТАСІЯ                                                    

 ПАКОШ ВІРА                                                                  

БЕЦА КАТЕРИНА                                                           

УЛИЦЬКИЙ ДМИТРО                                                     

САДЛЯК ДІАНА                                                             

ЩЕПЕТІЛЬНІКОВА ДАРІЯ                                             

    ВОЗНЯК ЯНА    

                                                              

Дублянська ДШМ ім.С.Турчака

ШМАНДА ДМИТРО                                                       

СОЛУК РОМАН                                                     

РОЖКО ВІКТОРІЯ                                                         

ЛЕВ МАРТА                                                                   

МАЛАЧИНСЬКИЙ РОМАН                                              

КОВАЛЮК КАТЕРИНА                                                           

 

Арт-студія Романи Труш ( м. Львів)

САЙЧУК ЯРИНА                                                                     

ГОЛОВАНЧУК КИРИЛО                                                         

ГАВРИШ МАР’ЯНА                                                                 

         БОЙКО КАТЕРИНА        

                                                         

Стебницька ДМШ

МАЗУРЧАК АННА                                                          

     ТОКАРСЬКА ВЕРОНІКА    

                                             

Стрийська ДШМ

КОЦАН МАРІЯ                                                               

ГАВРИЛЬЦІВ ТЕТЯНА                                                    

СЕРБІН УЛЯНА                                                              

БАЙКОВА МІЛАНА                                                        

 

Новояворівська ДШМ

МЕЛЬНИК ВАЛЕРІЯ                                                       

ФУЛЬМАС СОФІЯ                                                         

ЛАЗАР ВІКТОРІЯ                                                           

ЦІКАЛО МАРІЯ                                                              

 

Рава-Руська ДМШ

КУНТІЙ АННА                                                                

ШАБАРАНСЬКИЙ РОМАН                                              

МОСІЙЧУК АННА                                                          

НИЖНИК АННА                                                     

ХРУЩ МАРТА                                                                

 

Миколаївська ДШМ

УЖЕЛА МАРІЯ                                                              

ПЕТРІЦА ДОБРОМИР                                                    

 

Червоноградська ДШМ

ГІЛЬМАН СОФІЯ                                                           

САБОЛТА ВІТАЛІЙ                                                        

КОТИЧ ОЛЬГА 

                                                              

 

Братківська ДШМ

КІРАЛЬ ПАВЛО                                                              

ШУПЕЛИК РОМАН 

                                                       

Щирецька ДМШ

БАРАНЯК МАРІАННА                                            

БАРАНЯК РОМАНА                                                        

МИХАЙЛІВ БОГДАН 

                                                     

Перемишлянська ДМШ

ГЕМБАРА АНДРІЙ                                                         

СКОБЕЛЬСЬКИЙ АНДРІЙ                                              

РУСИН ХРИСТИНА                                                        

КОЗАК АННА    

                                   

Ходорівська ДШМ

ПИСАРЧУК ВАДИМ

ПРОСКУРНИЦЬКА ОЛЬГА

 

Бориславська ДШМ

БІЛОЗУБ АНАСТАСІЯ                                                    

КОВАЛЬЧУК ЕВЕЛІНА                                                   

ПИШКОВИЧ ЯРИНА                                                       

ПИШКОВИЧ ЯРИНА                                                       

ПЕТРІВ ВОЛОДИМИР                                                    

ВЛЕДЯНУ ВЕРОНІКА   

                                                  

Новороздільська ДШМ ім. О.Рудницького

СЛИВКА РОМАН                                                            

ЯКІМЧУК ЮЛІАНА                                                        

МИКИТИН ХРИСТИНА                                                   

ІВАНИЦЬКА АДРІАНА                                                    

ЛОГАЙ ОЛЕНА                           

 

Сокальська ДШМ ім. В.Матюка

ІВАНЕЦЬ КАТЕРИНА                                                      

ЛИТВИН ГАЛИНА      

 

Жовківська ДШМ

ПАВНИК МАРКІЯН                                                         

ЧИР КАТЕРИНА                                                             

СИРОЇЖКА МАР’ЯН                                                      

ПАНАСЮК ВАСИЛИНА                                                  

МАРУШКА АНГГЕЛІНА                                                 

ФЕДАК ІРИНА                             

 

Рудківська ДМШ

ШУМИК ІРИНА                                                              

КАЦІБАН ІРИНА                                                    

ВОРОБЕЛЬ НАЗАР                                                         

КРАВЕЦЬ ВІКТОРІЯ  

 

Оброшинська ДМШ

КОПІЙЧАК АНАСТАСІЯ                                                 

КАЧМАР ВЕРОНІКА                                                       

ЩОМАК МАРТА                                                            

СМУК ХРИСТИНА                                                         

ЛЕВИЦЬКА СОФІЯ                                                

ДУДА МАРТА                                                                

НАСТИН АНГЕЛІНА                    

 

Дрогобицька ДХШ

ГОЙ  МАРІЯ                                                                  

ВОЛОШИН ВІКТОРІЯ                                                    

ФУРІВ ЮЛІЯ                                                                 

ТИРКУС ВІРА                                                                

БАРЗУХ ЄВГЕНІЯ               

 

Бібрська ДМШ

ГРИНДА ЮЛЯ                                                                

ФЕДІРКО ТАРАС                                 

 

Моршинська ДШМ

ЗАПАРЕНКО МАРІЯ                                                       

ЛУЦИК ІРИНА                                                                

МАЛЕЦЬКА СОФІЯ                                                        

 

Пустомитівська ДШМ

СТОЙКО АНДРІЙ

 

Лисятицька ДШМ

ЛОБОЙКО ВІКТОРІЯ

Переглядів: 679 |

^НА ПОЧАТОК
Форма входу
Категорії розділу
НОВИНИ [322]
КОНКУРСИ 2022
КОНКУРСИ 2022
КУРСИ
ВЕБІНАРИ 2022
Акрополіс
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Календар
«  Серпень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
facebook.com
ЛОДА
МКУ
УКФ
Методичний центр
Рада директорів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0