Головна » 2021 » Березень » 30

Засідання обласного методичного об’єднання
викладачів вокалу мистецьких шкіл області 

      26 березня 2021 року у форматі он-лайн конференції відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів вокалу мистецьких шкіл області на якому презентувалася навчальна програма з напряму «Академічний сольний спів» викладача-методиста Львівської ДМШ № 2 Надії Ватаманюк.
       Про особливості роботи над голосом з дітьми різного віку ділилася думками голова обласного методичного об’єднання викладачів вокалу, викладач-методист Львівської ДМШ №1 ім. А.Кос-Анатольського Наталя Козяр. Доповідач озвучила ряд питань, які стосуються психофізичних та вікових особливостей учнів, про вплив сенситивних змін у роботі з голосовим апаратом та особливості підбору програмного репертуару з урахуванням індивідуального підходу до кожного з учнів.
       Авторську збірку «Тобою пісне дихаю, живу…» представила викладач Городоцької ДМШ Ліліана Бабкевич. 
    Учасники методичного об’єднання провели обговорення доцільності виокремлення викладачів, які працюють у жанрі естрадного вокалу в окремий напрямок з необхідністю написання орієнтованих програмних вимог та обрали відповідальних осіб за написання даної програми. Ними стали викладач-методист Львівської ДМШ № 2 Наталія Багрій та старший викладач Львівської ДШМ № 5 Ірина Леськів. 
    У роботі засідання брали участь голова відділу вокального співу Львівського фахового музичного коледжу ім. С.Людкевича Віра Колтун та Марта Лозинська - заслужений працівник культури України, викладач-методист класу вокалу Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича відділу "Музичне мистецтво естради", старший викладач класу вокалу Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка кафедри джазу та популярної музики.
    Доповідач озвучила ряд питань, які стосуються психофізичних та вікових особливостей учнів, у зв'язку з тим вплив сензативних змін у роботі з голосовим апаратом та особливості підбору програмного репертуару з урахуванням індивідуального підходу до кожного з учнів.

-    Презентовано збірки викладача Городоцької музичної школи Ліліани Бабкевич «Тобою, пісне, дихаю, живу…»

-    Проведено обговорення доцільності виокремлення викладачів, які працюють у жанрі естрадного вокалу в окремий напрямок з необхідністю написання орієнтованих програмних вимог. Відповідальні за написання: викладач - методист ДМШ 2 (м. Львова) Наталія Багрій та старший викладач ДШМ 5 (м. Львова) Ірина Леськів. Куратор - Марта Лозинська - Заслужений працівник культури України, викладач класу вокалу Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича відділу "Музичне мистецтво естради" , старший викладач класу вокалу Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка кафедри джазу та популярної музики.

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 333 |

^НА ПОЧАТОК

«ЖАЙВІР СКЛИКАЄ ДРУЗІВ»

Положення                                   Заявка

                         

    XV Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва «Жайвір скликає друзів» - відбудеться!
    Цього року складні та непередбачувані карантинні умови змушують швидко і впевнено вносити зміни в заплановані заходи, мобільно пристосовуватися до того, що диктує нам час.
    З приємністю та гордістю оголошуємо, що дистанційно, в он-лайн форматі 15-16 травня 2021 року відбудеться Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва «Жайвір скликає друзів», організований народним художнім колективом України камерним хором «Жайвір» та його незмінною керівницею Наталією Козяр у співпраці з громадським об'єднання «Разом» та центром творчості дітей та юнацтва Галичини м.Львова при інформаційній підтримці департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.
    Метою даного мистецького заходу є популяризація жанру хорової музики, всебічне сприяння розвитку хорового мистецтва в Україні, залучення дітей та молоді до вивчення, розуміння хорової спадщини українських та зарубіжних композиторів, хорових диригентів, громадських діячів хорової культури, сприяння налагодженню контактів між хоровими колективами. 
    В умовах дистанційного проведення, саме у ДЕНЬ ЄВРОПИ, фестиваль   об'єднає у спільному хоровому звучанні мистецькі колективи, які спільно виконають потужний величний твір «Оду до Радості» - гімн Європейського Союзу, продемонструють цим непересічним актом всю силу хорового мистецтва та озвучать, те що Україна, без перебільшення, Європейська держава з глибинними культурними цінностями, які є частиною світового мистецького надбання.
    Пригадаємо, що в рамках хорового фестивалю «Жайвір скликає друзів» в листопаді 2020 року методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва і культури при департаменті були проведенні майстер-класи провідних майстрів (У.Горбачевської, Н.Степаняк, Д.Матюхіна) у різних жанрах вокального мистецтва.

... Читати далі »

Категоря: НОВИНИ | Переглядів: 978 |

^НА ПОЧАТОК
Форма входу
Категорії розділу
НОВИНИ [329]
КОНКУРСИ 2022
КОНКУРСИ 2022
КУРСИ
ВЕБІНАРИ 2022
Акрополіс
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
facebook.com
ЛОДА
МКУ
УКФ
Методичний центр
Рада директорів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0