Гондера Оксана Олексіївна
|
Львівська державна хореографічна школа
|
Рижа Марія Дмитрівна
|
Золочівська Мистецька Школа
|
Яцик Микола Володимирович
|
Стрийська дитяча школа
|
Зінов'єва Лариса Миколаївна
|
м.Дрогобич, Музична школа 2 імені Р.Сороки
|
Пінчак Руслана Ярославівна
|
Стебницька дитяча музична школа
|
Галущак Світлана Вікторівна
|
Добротвірська МШ
|
Біловус Зоряна Богданівна
|
Жовтанецька Мистецька школа
|
Ковалишин Марія Яківна
|
КЗ «Великолюбінська ДМШ»
|
Чаплинський Олег Миколайович
|
ЛМШ №1 ім. А. Кос-Анатольського
|
Дмитровський Євген Зенонович
|
Давидівська МШ
|
Керницька Олександра Зіновіївна
|
Сокальська ДШМ ім.В.Матюка
|
Явна Надія Володимирівна
|
ЛМШ №1 ім. А. Кос-Анатольського
|
Царенська Олена Миколаївна
|
Соснівська ДМШ
|
Суходуб Ірина Євгенівна
|
Львівська школа мистецтв 10
|
Добровенко Ольга Анатоліївна
|
ЛМШ №1 ім. А. Кос-Анатольського
|
Шумська Оксана Богданівна
|
Миколаївська дитяча школа мистецтв
|
Квасюк Надія Петрівна
|
КЗ «Підкамінська школа мистецтв»
|
Горбенко Лариса Миколаївна
|
Олеська музична школа
|
Панова Оксана Єжівна
|
Львівська ДМШ №2
|
Осейчук Олександра Петрівна
|
КЗ «Підкамінська школа мистецтв»
|
Оприско Наталія Богданівна
|
Миколаївська дитяча школа мистецтв
|
Зубеляк Маряна Мирославівна
|
Дублянська ДШМ ім. С.Турчака
|
Стопець О С
|
Рудківська ДМШ
|
Савчак Валентина Миронівна
|
КЗ «Старосамбірська дитяча музична школа»
|
Сухович Андріана Володимирівна
|
КЗ «Заболотцівська мистецька школа»
|
Маркович Соломія Калинівна
|
ЛДХШ О.Новаківського
|
Будіщева О.М.
|
ЛМШ №6 ім.Б.-Ю.Янівського
|
Пізнак Інна Миколаївна
|
Самбірська дитяча музична школа
|
Гук Любов Володимирівна
|
Стрийська дитяча музична школа ім. О Нижанківського
|
Борщевська О.В.
|
ЛМШ №6 ім.Б.-Ю.Янівського
|
Коваль Леся Василівна
|
Сокальська ДШМ ім. В Матюка
|
Сколоздра Інна Володимирівна
|
Миколаївська школа мистецтв
|
Чубінська Надія Володимирівна
|
Добротвірська ДМШ
|
Щепанкевич Леся Григорівна
|
Пустомитівська школа мистецтв
|
Сиротич Любов Василівна
|
Миколаївська школа мистецтв
|
Рудко Віра Володимирівна
|
Кам'янка-Бузька мистецька школа
|
Герета Любов Василівна
|
Дрогобицька ДМШ №2 ім. Р.Сороки
|
Стельмащук Орися Ігорівна
|
КЗ «Заболотцівська мистецька школа»
|
Макар Наталія Василівна
|
Червоноградська ДШМ
|
Мащак Наталія Михайлівна
|
Червоноградська ДШМ
|
Дубик Руслана Богданівна
|
Новокалинівська мистецька школа
|
Баб'як Галина Романівна
|
Доброгостівська ДМШ
|
Клок Ірина Володимирівна
|
Городоцька МШ
|