12:00 ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! | |
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! ДИПЛОМИ І СТУПЕНЯ
14 років Бібрська ДМШ викладач Гаєвишин Олександра Олександрівна «ОСЕЛ І ЛЕВ»
8 років Гірницька ДМШ викладач Павлик Олена Вікторівна
9 років Львівіська ДХШ ім. О.Новаківського викладач Мідянець Ірина Григорівна
9 років Львівіська ДХШ ім. О.Новаківського викладач Чавус Анна Орестівна
9 років Львівіська ДХШ ім. О.Новаківського викладач Мамчур Галина Йосипівна
9 років Львівіська ДХШ ім. О.Новаківського викладач Мідянець Ірина Григорівна
13 років Щирецька ДМШ викладач Фалендиш Тарас Богданович
10 років Лисятицька ДШМ викладач Палій Юрій Орестович «ЛІСОВІ ХИТРОЩІ»
9 років Дрогобицька ДХШ викладач Сікора Олеся Любомирівна «ЛИСИЧКА ТА ЖУРАВЕЛЬ»
10 років Дрогобицька ДХШ викладач Сікора Олеся Любомирівна «ЛИС МИКИТА»
Львівська ДДШМ №10 викладач Чорна Наталія Анатоліївна «ФАРБОВАНИЙ ЛИС»
13 років Перемишлянська ДМШ Викладач Юсковець Леся Василівна «ВЕЛИКА ПОЖЕЖА В БОРИСЛАВІ ВОСЕНИ 1873 РОКУ»
ДИПЛОМИ ІІ СТУПЕНЯ
9 років Дублянська ДШМ ім. С. Турчака викладач Дубик Олександра «ЛИС МИКИТА»
12 років Львівська ДШМ №5 викладач Врублевська Надія «ФАРБОВАНИЙ ЛИС»
9 років Гірницька ДМШ викладач Павлик Олена Вікторівна «ФАРБОВАНИЙ ЛИС»
10 років Львівська ДХШ ім. О.Новаківського викладач Мідянець Ірина Григорівна
10 років Львівська ДХШ ім. О.Новаківського викладач Брезвин Іван Миколайович
12 років Новояворівська ДШМ викладач Матвійчук Надія Іванівна «ФАРБОВАНИЙ ЛИС»
Ходорівська ДШМ викладач Романів Галина Методіївна «БІЛЯ ПАМ’ЯТНИКА У м. ХОДОРОВІ»
10 років Сколівська ДШМ викладач Гречин Ірина Анатоліївна «ЛИС МИКИТА ЗЛОДІЙ Є. ВІН СУМЛІННЯ, ЧЕСТЬ І ВІРУ БЕЗ СУМЛІННЯ ПРОДАЄ»
Львівська ДДШМ №10 викладач Бойко Тетяна Олександрівна «ПОШУКИ МИРОНА»
Львівська ДДШМ №10 викладач Бойко Тетяна Олександрівна «ФАРБОВАНИЙ ЛИС»
ДИПЛОМИ ІІІ СТУПЕНЯ
8 років Дрогобицька ДХШ викладач Шимко Зоряна Зорянівна «ЛИСИЧКА І ЖУРАВЕЛЬ»
9 років Жовківська ДШМ викладач Кінчеряк Оксана Львівна «ПРИГОДИ ЛИСА МИКИТИ»
12 років Новороздільська ДШМ ім. О Рудницького Викладач Фігурська Ганна Петрівна «НЕЗВИЧАЙНИЙ КУПЕЛЬ»
6 років Братківська ДШМ Викладач Войтків Наталя Романівна «НАЧЕ ДІВЧИНА В ВІНОЧКУ… ЗАЦВІЛИ ЛУГИ, ДІБРОВИ»
14 років Червоноградська ДШМ викладач Лазарєва О.Є.
7 років Братківська ДШМ Викладач Войтків Наталя Романівна «ЖДЕ СПРАГЛА ЗЕМЛЯ ПЛОДОТВОРНОЇ ЗЛИВИ»
Львівська ДХШ ім.О.Новаківського викладач Брезвин Іван Миколайович
13 років Львівська ДХШ ім.О.Новаківського викладач Гошовський Леонід Володимирович
8 років Дублянська ДШМ ім. С. Турчака викладач Лишак М.В. «ЛИМ МИКИТА – ЗАХИСНИК»
8 років Дублянська ДШМ ім. С. Турчака викладач Дубик Олександра «ЧАС НАСТАВ ВЕЛИКИХ ЗБОРІВ»
11 років Бібрська ДМШ викладач Гаєвишин Олександра Олександрівна «ЛИСИЧКА І ЖУРАВЕЛЬ»
12 років Бібрська ДМШ викладач Гаєвишин Олександра Олександрівна «АБУ-КАСИМОВІ КАПЦІ»
8 років Львівська ДШМ №5 викладач Каплиш Надія Ярославівна «ІВАН ФРАНКО»
12 років Перемишлянська ДМШ викладач Юсковець Леся Василівна «ЛИС МИКИТА НА ТОРГОВИЩІ»
11 років Перемишлянська ДМШ викладач Юсковець Леся Ярославівна «СЛУХАЙТЕ, ЛЮБІ МОЇ – ГОВОРИВ ЛИС МИКИТА – І ТІШТЕСЯ»
16. КОБІЛЬНИК ДІАНА 8 років Новороздільська ДШМ ім..О.Рудницького Викл. Толстільова Надія «ЛИСИЧКА І ЖУРАВЕЛЬ» | |
|
НОВИНИ [329] |